Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku - USOSweb - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 1 godz. 38 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 177 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku
Zapraszamy do korzystania z systemu USOSweb!
Przydatne adresy:   Archiwum Prac Dyplomowych     MOODLE-platforma e-learningowa

NOWE godziny otwarcia Kasy Uczelni
Godziny otwarcia:
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
nieczynna
nieczynna
11:00 - 14:00
nieczynna
nieczynna
10:00 - 14:00
nieczynna
Dyżury Biura Karier!
Dyżury Biura Karier Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku dla studentów, związane ze składaniem dokumentów odnośnie praktyk zawodowych, będą odbywać się w każdą sobotę w godz. 9.00-15.00 w Dziale Spraw Studenckich, pokój numer 37.
Materiały do prac dyplomowych na wyciągnięcie ręki!
Wszystkie osoby piszące prace dyplomowe i zaliczeniowe zapraszamy do skorzystania z bazy publikacji naukowych, w której znajdują się książki z ośrodków naukowych z całej Polski.

Ze zbiorów bazy "e-Publikacje Nauki Polskiej" mogą Państwo skorzytać pod adresem ePNP.pl. Znajdą tam Państwo szereg bezpłatnych publikacji przydatnych w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych oraz wszelkich prac zaliczeniowych. Wydawcami publikacji są polskie uczelnie, instytuty naukowe, towarzystwa, stowarzyszenia naukowe i muzea. Baza cały czas jest aktualizowana. Docelowo znajdzie się w niej 8 tysięcy publikacji.
Zależy Ci na jakości kształcenia? Wypełnij ankietę!
Po raz kolejny mają Państwo możliwość w łatwy sposób ocenić swoich wykładowców. W systemie USOSWeb każdy student może wypełnić anieketę oceniającą: 1) przygotowanie merytoryczne wykładowcy, 2) umiejętność przekazywania wiedzy, 3) umiejętność zaangażowania studenta, 4) stopień realizacji programu zajęć, 5) postawę wobec studenta. W ankietach mogą Państwo również dodać własne komentarze na temat ocenianych nauczycieli akademickich.

Aby mogli Państwo wypełnić ankietę, po zalogowaniu się do systemu USOSWeb, w zakładce "DLA STUDENTÓW", w bocznym menu "MOJE STUDIA", należy wybrać pozycję "ANKIETY". Po kliknięciu tej pozycji, zostanie wyświetlona lista nauczycieli akademickich, z którymi mieli Państwo zajęcia w ostatnim semestrze.

Ankieta jest anonimowa - nie przyporządkowuje udzielonych odpowiedzi do kodu identyfikacyjnego studenta w USOSWeb. Po zamknięciu ankiety i opracowaniu wyników, nauczyciele widzą zbiorcze (uśrednione) oceny każdego pytania, co daje im możliwość spojrzenia na swoją pracę dydaktyczną oczami studentów.

wypełnione ankiety, pozwolą nam uzyskać informację na temat jakości kształcenia w WSE.

Ankieta będzie dostępna w systemie USOSWeb do 20 września 2021 roku.

Zapraszamy do wypełniania ankiet!
Informacje w UsosWeb dotyczące płatności
Uwaga! W systemie UsosWeb znajduja się informacje o:
  • należnym czesnym,
  • odsetkach,
  • numerze konta bankowego indywidualnego do dokonywania powyższych opłat.
Numery kont bankowych Uczelni
Opłaty za legitymację studencką, duplikaty legitymacji, duplikaty indeksu, wydanie dyplomu prosimy dokonywać na numery kont:
BGŻ SA O/Białystok: 30 2030 0045 1110 0000 0073 0460.

Czesne, opłaty za warunkowe zaliczenie przedmiotów oraz różnice programowe powinny być wpłacane na konto zawarte w Umowie.
UWAGA! Konto zawarte w Umowie o warunkach odpłatności za studia jest indywidualne dla każdego Studenta.